Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

Minęły już czasy, w których wybierając komplet bielizny starałyśmy się przede wszystkim nie wybrzydzać, zdawałyśmy sobie bowiem sprawę z tego, że nie będziemy miały zbyt dużego wyboru. Dziś zarówno klasyczne, jak i wirtualne sklepy bieliźniane uginają się pod ciężarem przygotowanych z myślą o nas propozycji, możemy więc debatować nad tym, jakie kryteria najlepiej jest stosować zastanawiając się nad wyborem najbardziej atrakcyjnych rozwiązań tego typu. Na szczególną uwagę zasługują w tym kontekście komplety bielizny, nie od dziś wiadomo bowiem, że oczekujemy od nich czegoś więcej niż tylko zapewnienia nam ciepła w mroźną noc.

Wiele zależy od tego, jakie są nasze indywidualne preferencje, zarówno eksperci z branży bieliźnianej, jak i same kobiety podpowiadają jednak, aby koncentrować się przede wszystkim na rozwiązaniach seksownych i zmysłowych. Propozycje tego typu zapierają dech w piersiach i pobudzają wyobraźnię, mają przy tym atut, o który początkowo w ogóle byśmy ich nie podejrzewały. Zmysłowy komplet bielizny nie pozostaje bez wpływu na swoją właścicielkę, okazuje się więc, że panie decydujące się na rozwiązania atrakcyjne wizualnie i podkreślające ich wdzięki czują się pewniej nawet w sytuacjach, w których nikt nie jest świadomy tego, jak piękną bieliznę mają na sobie. Komplety bielizny potrafią podnieść poczucie własnej wartości, nie warto przejmować się więc opiniami osób starających się przekonać nas o tym, że ich zakup jest zbędnym wydatkiem.

Zastanawiając się nad tym, jaki komplet bielizny wybrać warto zdać sobie sprawę również z tego, że mówimy o rozwiązaniu intymnym, a więc takim, którego nie zobaczą osoby niepożądane. Decydując się na zakup sukienki lub bluzki liczymy się z osądem otoczenia i zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór rozwiązania przesadnie śmiałego sprawi, że osąd ten nie będzie korzystny. Gdy jednak wybieramy komplet bielizny możemy pozwolić sobie na dokładnie tyle ekstrawagancji, na ile mamy ochotę, tylko my zadecydujemy bowiem o tym, kto się o tym dowie.

Podczas dokonywania wyboru kompletu bielizny nie musimy przejmować się konwenansami, nie oznacza to jednak, że zasadne jest zakupienie dowolnego rozwiązania. Nie wolno nam zapominać o tym, że bielizna powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie i zmysłowa, ale również wygodna, niedopasowanie jej do potrzeb naszego ciała może mieć bowiem nieprzyjemne skutki.

Jedno jest jednak pewne – można jednocześnie wyglądać sexy, zmysłowo i czuć się wygodnie!

Zostaw komentarz