Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

bieliznaO tym, że seksowna bielizna jest w stanie skutecznie rozbudzić męską wyobraźnię, wiemy nie od dziś. Gdy jednak zadajemy sobie pytanie o to, jaka bielizna powinna być określana tym mianem, często bezradnie wzruszamy ramionami. Czas zatem zastanowić się nad tym, czego szukać w sklepach ze stringami, biustonoszami, figami i podwiązkami.
Mianem seksownej określa się przede wszystkim tą bieliznę, która podkreślając atrybuty kobiecego ciała maskuje te jego części, z których panie nie są zbyt zadowolone. Jeśli zatem zastanawiamy się nad tym, co wybrać, w pierwszej kolejności powinnyśmy zwracać uwagę nie na aktualnie obowiązującą modę, ale na cechy typowe dla naszej figury. Inna bielizna zalecana jest kobietom szczupłym, inna zaś tym, które muszą ukrywać nadmiar kilogramów. Każda z pań może wyglądać w niej znakomicie, kluczem do sukcesu wydaje się jednak przede wszystkim skuteczny dobór tego rodzaju rozwiązania.
Warto mieć na uwadze również to, że często trudno jest nam odpowiedzieć na pytanie o to, jakie rozwiązania rzeczywiście spędzają męskie oczekiwania. Zazwyczaj wydaje nam się, że szczytem marzeń każdego mężczyzny jest frywolna bielizna, która odsłania więcej niż zakrywa. Wiele kobiet czuje się niezbyt komfortowo zakładając ją, wychodzi jednak z założenia, że skoro ma to sprawić przyjemność mężczyźnie, można pozwolić sobie na określone niedogodności. Tymczasem okazuje się, że podobne przeświadczenie opiera się na błędnych przesłankach, ilekroć bowiem panowie wypowiadają się w różnorodnych sondach i ankietach na temat seksownej bielizny, na pierwszym miejscu w ich prywatnych rankingach pojawiają się stringi i dziecięce szorty, a dopiero na dalszych pozycjach plasują się stringi. Okazuje się, że panowie, wbrew wizerunkowi, który zazwyczaj sami tworzą, wolą samodzielnie odkrywać kobiece ciało niż otrzymywać gotowe odpowiedzi na swoje pytania.
Wybierając seksowną bieliznę powinno się pamiętać również o tym, że powinna być ona bezpieczna dla kobiecego zdrowia. Kupowanie zbyt obcisłych fig i niedopasowanych staników to problem, z którym zazwyczaj mamy do czynienia w odniesieniu do bardzo młodych kobiet, wychodzą one bowiem z założenia, że takie postępowanie w znaczący sposób poprawi ich atrakcyjność. Niestety, o niczym takim nie ma mowy, a niewłaściwy dobór bielizny, w której przecież kobieta powinna czuć się komfortowo, może odbić się właśnie na jej zdrowiu.

Zostaw komentarz