Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

Wybór bielizny noszonej przez kobiety nie należy do zadań prostych, jej atrakcyjny wygląd nie jest bowiem jedynym czynnikiem, który należałoby w takim wypadku brać pod uwagę. Nie bez znaczenia wydaje się również to, że kobiece majtki, biustonosze i inne elementy bielizny powinny być również wygodne, ich niestaranne dopasowanie może bowiem odbić się na kobiecym zdrowiu. Co ważne, coraz więcej kobiet zdaje sobie z tego sprawę, analizując najpopularniejsze typy damskich majtek możemy więc przekonać się o tym, że zainteresowania kolejnych pań zmieniają się.

Figi

Pracownicy sklepów z bielizną zwracają uwagę na to, że największą popularnością już od lat cieszą się figi wybierane zarówno przez kobiety dojrzałe, jak i przez młode dziewczyny. Przyczyn ich popularności można doszukiwać się analizując bogaty rynek majtek tego typu, w sprzedaży dostępne są bowiem zarówno figi głęboko wycięte, jak i pełne. Majtki tego typu znakomicie nadają się do modelowania sylwetki, nie da się przy tym ukryć, że ich kolosalnym atutem jest również komfort noszenia. Wiele kobiet podkreśla, że z biegiem lat to właśnie wygoda ma dla nich coraz większe znaczenie, a figi im ją zapewniają.

Stringi

Nieco mniejszą popularnością cieszą się obecnie stringi, choć oczywiście nie da się zaprzeczyć temu, że również one mają szerokie grono zwolenniczek. Niektóre kobiety zwracają uwagę na to, że za ich noszeniem przemawiają względy estetyczne, noszenie stringów sprawia bowiem, że szwy typowe dla innych rodzajów bielizny nie rzucają się w oczy. Nie da się jednak ukryć, że największą zaletą majtek tego typu jest ich atrakcyjność wizualna i to właśnie ona przyczynia się do tego, że po stringi sięga znaczna grupa kobiet. Niestety, często okazuje się, że na noszeniu majtek tego typu cierpi kobiece zdrowie, wiele wskazuje przy tym na to, że winne są w takim przypadku nie tyle same stringi, ile brak wiedzy dotyczącej tego, jak je nosić, jeżeli chce się cieszyć atrakcyjnym wyglądem bielizny tego typu. Nie brakuje pań kupujących majtki za małe i to własne one muszą ponosić konsekwencje nietrafionego wyboru.

Szorty

Pisząc o najpopularniejszych typach damskich majtek, nie można też chociaż nie wspomnieć o szortach (czasem zwanych bokserkami), które są wzorowane na typowych majtkach męskich. I stąd też pojawiły się w damskich szafach – a popularność swoją zyskały dzięki wyjątkowej wygodzie i poczuciu komfortu.

Na początku XXI wieku rośnie również grupa kobiet sięgająca po bieliznę wyszczuplającą. Majtki tego typu charakteryzują się coraz bardziej atrakcyjnym wyglądem, a jednocześnie umożliwiają zatuszowanie niejednej niedoskonałości kobiecego ciała, trudno dziwić się więc, że liczba ich entuzjastek nie jest mała.

Zostaw komentarz