Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

modaplazowaMężczyźni jeszcze do niedawna zupełnie nie interesowali się modą, a przejawianie jakichkolwiek pociągów do niej uważali jedynie za atrybut kobiecości. Oczywiście trendy mniej lub więcej na nich wpływały, jednak bardziej naturalnie i samoistnie, ponieważ w sklepach zazwyczaj są modne ubrania, mężczyźni chcąc nie chcąc musieli je więc kupować.

A jak wygląda dzisiaj moda plażowa? Warto się tym zainteresować, ponieważ sezon urlopowy jest już zapasem, a dzisiaj większość mężczyzn stara się wyglądać możliwie jak najbardziej modnie, dlatego wybór odpowiedniego stroju na plażę ma kolosalne znaczenie. Do wyboru są trzy rodzaje bielizny, czyli tradycyjne slipy lub bokserki oraz bermudy.
Slipy to modna od wielu lat bielizna, jaka cechuje się wyciętym krojem. Są one produkowane z reguły z bawełny, ponieważ jest to jeden z najbardziej przewiewnych materiałów. Kąpielówki na plaże nadal bardzo często mają ich formę. Bokserki to bielizna nieco bardziej zabudowana. Ich nazwa pochodzi od faktu, że krój takich bokserek jest bardzo podobny do kroju, jakim cechują się krótkie spodenki przeznaczone specjalnie dla bokserów. Ostatnią opcją są bermudy, spodenki plażowe, najczęściej przed kolano, wykonywane z przewiewnych materiałów, dość luźne. Co w takim razie każdy mężczyzna powinien wziąć na wyjazd wakacyjny?
Bermudy oczywiście nie są przeznaczone do kąpieli. To spodenki, jakie nakłada się na kąpielówki, na przykład po wyjściu z plaży na miasto. Są więc niezbędne, niezależnie od tego, jaką bieliznę się nosi. Warto jest decydować się na te w jasnych kolorach, ponieważ ciemne przyciągają promieniowanie słoneczne, co z kolei przekłada się na fakt, że w takich spodenkach jest bardziej gorąco. Pojedynek ma więc miejsce pomiędzy slipami i bokserkami. Oba rozwiązania mają swoje zalety, slipy dają możliwość równiejszej opalenizny, ale bokserki są wygodne i pozwalają na efektywniejsze zakrywanie intymnych zakątków. Dzisiaj slipy już zaczynają wychodzić z użytkowania i najczęściej są noszone przez panów w średnim wieku. Zdecydowanie o wiele modniejsze są bokserki. Nosi je większość mężczyzn, czy to na plażach, czy na basenach. Slipy niestety bardzo często mogą w wodzie po prostu spaść, co oczywiście prowokuje niezwykle krępujące sytuacje, szczególnie jeśli nie można ich potem znaleźć. Jeśli więc ma się dylemat, najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na klasyczne bokserki.

Zostaw komentarz