Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

koszulanocnaJuż od jakiegoś czasu zwraca się naszą uwagę na to, że pewna tajemniczość i niedomówienia działają na mężczyzn silniej niż ostentacyjna nagość. Co prawda, panowie na ogół zapewniają, że ich partnerki podobają im się najbardziej wówczas, gdy śpią całkowicie pozbawione ubrania, takie rozwiązanie często wydaje się jednak niepraktyczne i dość niewygodne. Jeśli zatem chcemy czuć się komfortowo nie tracąc jednocześnie niczego z kobiecej atrakcyjności, nie musimy wcale pozbywać się nocnej bielizny. Znacznie bardziej skutecznym rozwiązaniem wydaje się w takim wypadku jej przemyślany dobór, a rozwiązaniem, na które powinniśmy zwrócić w tym kontekście szczególną uwagę wydaje się być koszula nocna.
Wybór koszuli nocnej nie należy do najłatwiejszych, a producenci nocnej bielizny wcale nie ułatwiają nam zadania. Ich oferta przygotowana z myślą o nas jest wyjątkowo rozbudowana, składają się na nią przy tym zarówno propozycje klasyczne, jak i te bardzo ekstrawaganckie. Bardzo bogaty wybór potrafi wywołać w nas zakłopotanie, w żadnym wypadku jednak nie powinnyśmy przejmować się tym, że nie uda nam się dokonać go w sposób przemyślany. Istnieje kilka zasad, które sprawdzają się bez względu na to, jaki jest nasz wiek i figura, stosując się do nich zyskamy więc pewność, że koszula nocna, którą wybrałyśmy, będzie idealna.
Najważniejsza ze wspomnianych zasad mówi o tym, że w idealnej koszuli nocnej my same powinnyśmy czuć się maksymalnie komfortowo. Warto w tym miejscu zauważyć, że nie ma tu mowy wyłącznie o komforcie fizycznym. Koszula nocna nie powinna być za ciasna ani wykonana z materiału, który nas gniecie lub nie pozwala znaleźć wygodnej pozycji w łóżku. Nie powinna jednak sprawiać również, że czujemy się skrępowane, jeśli więc ekstrawagancja nie jest naszą najsilniejszą cechą, wcale nie musimy zmuszać się do niej wybierając nocną bieliznę.
Pamiętajmy również o tym, że koszula nocna powinna podkreślać nasze atuty i ukrywać to, z czego nie jesteśmy szczególnie zadowolone. Warto zatem przypomnieć sobie o tych wytycznych, które bierzemy pod uwagę wówczas, gdy wybieramy letnią sukienkę, okazuje się bowiem, że są one wyjątkowo korzystne i wtedy, gdy zastanawiamy się nad tym, która koszula nocna w największym stopniu spełni nasze oczekiwania. Panie z nadwagą powinny więc wybierać modele rozkloszowane w swojej dolnej części, a panie ze zbyt małym biustem mogą rozmyślnie powiększyć go dzięki starannie wykończonej górze koszuli, wśród wielu modeli bez trudu znajdziemy bowiem te, które przypadną do gustu paniom o dość nietypowych sylwetkach.

Zostaw komentarz