Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

kapielowkiPodczas gdy panie już wczesną wiosna wyruszają na poszukiwanie strojów kąpielowych, panowie pozwalają sobie co najwyżej na pobłażliwe wzruszenie ramionami. Zazwyczaj są przekonani o tym, że sami nie muszą podejmować podobnych wysiłków, na plaży pojawiają się bowiem w kąpielówkach, które pasują im bez względu na aktualną modę. Niestety, trudno nie zgodzić się z tym, ze niektórym wcale nie zaszkodziłaby wizyta w sklepie, w którym można znaleźć stroje plażowe, bardzo często okazuje się bowiem, że męskie kąpielówki lata świetności mają już dawno za sobą. Co zatem wybrać, gdy uda się nam namówić naszego mężczyznę do odwiedzenia sklepu?
Wbrew pozorom, wybór kąpielówek nie może być przypadkowy, idealne rozwiązanie powinno być bowiem dopasowane do wzrostu, wagi i budowy ciała mężczyzny. W innym wypadku kąpielówki na plażę będą szpeciły, a sam mężczyzna będzie przyciągał co najwyżej pobłażliwe, a na pewno nie zachwycone, spojrzenia.
Panowie, którzy nie radzą sobie najlepiej z utrzymaniem idealnej wagi powinni sięgać przede wszystkim po sięgające kolan lub połowy ud bermudy. Ten strój plażowy nie wychodzi z mody od lat, mężczyźni cenią go przy tym również dlatego, że jest niezwykle funkcjonalny. Bermudy są wygodne, nadają się przy tym nie tylko do kąpieli i spacerów po plaży, ale nawet do składania wizyt na pobliskim deptaku. Niestety, optycznie skracają nogi, mężczyźni niskiego wzrostu powinni ich więc unikać.
Panowie, którym zależy na optycznym wydłużeniu nóg również mogą znaleźć coś dla siebie. Ciekawą propozycja wydają się w ich przypadku klasyczne kąpielówki przypominające nieco noszone na co dzień męskie figi. Tu kluczem do sukcesu wydaje się przede wszystkim ich staranne dopasowanie, osoby, które chcą je założyć muszą więc pamiętać o tym, że  powinny one zakrywać całe pośladki i nie być zbyt obcisłe. Rozwiązanie to nie sprawdza się jednak u panów z odstającym wyraźnie brzuchem.
Propozycją pośrednią są spodenki przypominające popularne wśród panów bokserki. Aby je nosić nie trzeba charakteryzować się atletyczną budową ciała, bokserki nie skracają przy tym wizualnie nóg, jak bermudy. O ostrożność apeluje się więc przede wszystkim wówczas, gdy dopasowuje się ich kolor, białe często pod wpływem wody stają się bowiem niemal przeźroczyste, co nie każdemu jest na rękę. Co ważne, mogą nosić je nawet panowie z lekką nadwagą, dobrze dopasowane odciągają bowiem uwagę od brzucha.

Zostaw komentarz