Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

majtkiRynek bielizny w Polsce kwitnie, a bogaty wybór, w jakim pojawiają się na nim różne rodzaje majtek potwierdza, że podzielamy opinię wielu mieszkanek Europy Zachodniej utrzymujących, że bielizna to druga skóra kobiety. Niestety, bardzo często czujemy się nieco zagubione podczas bieliźnianych zakupów. Modelki reklamujące bokserki, figi i stringi wyglądają w nich znakomicie, my jednak obawiamy się, że możemy nie mieć tyle szczęścia.

Kupując bieliznę warto uświadomić sobie, że w tym konkretnym przypadku nie musimy wcale ślepo podążać za modą. To, że w tym sezonie niemal wszyscy producenci majtek promują przede wszystkim stringi, nie oznacza wcale, że właśnie ten rodzaj majtek musi znaleźć się w naszej garderobie. Zakup bielizny można uznać za udany przede wszystkim wówczas, gdy na pierwszym miejscu stawiamy odczuwany przez nas komfort, a dopiero na dalszym – zgodność z wytycznymi dyktatorów mody. W innym przypadku bielizna nie tylko nie podkreśli naszych atutów, ale, w skrajnych przypadkach, doprowadzi do niebezpiecznych otarć znacząco obniżających nie tylko nasz komfort, ale i samopoczucie.
Skąd jednak mamy wiedzieć, który rodzaj majtek jest stworzony specjalnie dla nas, a którego powinnyśmy się wystrzegać? Wiele kobiet odwołuje się w takiej sytuacji do intuicji, która podpowiada im najbardziej skuteczne działanie. Nie brakuje jednak również wskazówek udzielanych przez profesjonalistów, a przez to równie przydatnych.
Poszukując idealnych majtek zwracajmy zatem przede wszystkim uwagę na to, jaką budowę mają nasze biodra, to bowiem ich kształt ma w tym wypadku decydujące znaczenie. Panie o szerokich biodrach powinny więc unikać stringów, choć bowiem majtki te uważane są za wyjątkowo podniecające, należy liczyć się z tym, że będą podkreślały ten niedostatek. Znacznie lepszym rozwiązaniem są w takim przypadku majtki zabudowane, choć warto zwrócić uwagę na to, by optycznie nie skracały nóg.
Wąskie biodra wcale nie są argumentem przemawiającym za zastosowaniem majtek niezabudowanych. Ich właścicielki powinny przy tym pomyśleć nie tylko o klasycznej bieliźnie, ale również o majtkach z elementami ozdobnymi. Koronki i inne ozdoby pozwalają na optyczne powiększenie bioder i sprawienie, że kobieca sylwetka jest bardziej profesjonalna. Zakup majtek uzależniajmy też od wielkości naszych pośladków pamiętając o tym, że figi potrafią je optycznie zmniejszyć zaś stringi zawsze będą je powiększały.

Zostaw komentarz