Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

Zdecydowana większość panów nie ma problemu z wyborem właściwych majtek, liczy się bowiem dla nich przede wszystkim gwarantowana przez nie wygoda. Panie również deklarują, że bielizna nie powinna być w żaden sposób kłopotliwa, gdy jednak przystępują do jej wyboru, natrafiają na pewne trudności.

Najpoważniejszy dylemat związany jest z tym, czy wybierać figi, czy też stringi, o skali problemu najlepiej może przy tym świadczyć to, że głos w dyskusji na ten temat zabierają nie tylko same kobiety, ale również lekarze, nie brakuje przy tym również analiz przygotowywanych przez psychologów i socjologów.

Z medycznego punktu widzenia problem praktycznie nie istnieje, figi dystansują bowiem stringi na każdym kroku. Zabudowane majtki zapobiegają otarciom i stanom zapalnym miejsc intymnych, są przy tym wygodniejsze nie ograniczając swobody ruchu. Co więcej, nie muszą sięgać wcale aż za pępek, bogaty wybór fig, z jakim mamy do czynienia obecnie sprawia bowiem, że możemy dopasować je nie tylko do każdej sylwetki, ale i do zróżnicowanych okoliczności, w jakich chcemy się w nich zaprezentować.

Czy jednak oznacza to, że stringi to bielizna zła i szkodliwa, a ich zakup jest wyrokiem podpisywanym na siebie i swoje zdrowie? Niektóre osoby zgadzają się z tą teorią, w zdecydowanej większości przypadków mamy jednak do czynienia ze znacznie bardziej wstrzemięźliwymi wypowiedziami.

Owszem, osoby, które sięgają po stringi muszą liczyć się z ryzykiem otarć i odparzeni zwłaszcza, jeżeli noszą je przez dłuższy czas, problem ten występuje jednak przede wszystkim wówczas, gdy kupuje się majtki zbyt ciasne, a tym samym niedostosowane do charakteru kobiecej sylwetki. Teoretycznie, sam pomysł kupowania takich majtek wydaje się dziwny, wielu paniom wydaje się jednak, że ciasne stringi zagwarantują im atrakcyjny wygląd. Wiele wskazuje zatem na to, że walczyć należy nie tyle ze stringami, ile z niewłaściwym podejściem do tego rodzaju bielizny, gdy bowiem stringi będą odpowiednio dopasowane, do minimum zostaną również ograniczone skutki uboczne wynikające z ich noszenia.

Dość dobrym rozwiązaniem wydaje się również noszenie fig i stringów naprzemiennie, w zależności do tego, jaki strój zakładamy i gdzie się wybieramy. Również taka praktyka powinna przynieść zadowalające rezultaty zapewniając na poczucie komfortu i przekonanie o własnej atrakcyjności.

Zostaw komentarz