Bajeczna Bielizna

Blog o bieliźnie dla kobiet i mężczyzn

braffiterkaDo niedawna kupując biustonosz zdecydowana większość Polek kierowała się przede wszystkim jego ceną, jeśli więc była ona przystępna, również zakup stanika był uważany za właściwy. Również dziś wiele pań zwraca uwagę przede wszystkim na argument cenowy, okazuje się jednak, że efekty tego rodzaju działań wcale nie są najlepsze. Owszem, domowy budżet nie cierpi, gdy stanik kosztuje niewiele, cierpią jednak kobiece piersi, a i samopoczucia ich właścicielki nie da się określić mianem najlepszego.

Od niedawna coraz większą popularnością cieszy się w związku z tym w naszym kraju zawód braffiterki, doświadczona znawczyni kobiecych biustów może bowiem pomóc w dobrze takiego stanika, który rzeczywiście wpływa pozytywnie na kobiecy wygląd. Czy zatem nie nadszedł już czas, abyśmy i my skorzystały ze świadczonych przez nią usług?
Panie, które zdecydowały się już na taki krok przekonują, że jest to najlepsze rozwiązanie, zdecydowana większość żałuje przy tym, że nie podjęła takiej decyzji dużo wcześniej. Różnice są przy tym często widoczne gołym okiem, dobrze dopasowany stanik sprawia bowiem, że jego właścicielka sprawia wrażenie wyższej i szczuplejszej. Co więcej, wiele kobiet podczas spotkania z braffiterką dowiaduje się, że wcale nie ma problemu ze zbyt małymi piersiami, trudno więc utrzymywać, że kontakt z profesjonalistką nie ma na nie pozytywnego wpływu.
Niektóre z pań uważają, że mówimy o modzie, a nie o rozwiązaniu naprawdę atrakcyjnym, obawiają się bowiem, że braffiterka będzie namawiała je do zakupu drogiego biustonosza dbając przede wszystkim o interesy zatrudniającego ją sklepu. Rzeczywiście, jeżeli nadal chcemy kupować biustonosze niewiadomego pochodzenia sprzedawane za kilka złotych, braffiterka najprawdopodobniej nie jest nam potrzebna. Jeżeli jednak zależy nam na tym, aby uzyskać wiarygodne informacje na temat rozmiaru stanika, który powinnyśmy nosić – nie ma większego autorytetu. Pamiętajmy również, że informacje uzyskane w czasie spotkań z braffiterką będą nam pomocne również podczas kolejnych zakupów wykonywanych przez nas samodzielnie.
Aby jednak spotkanie miało sens, a wskazówki braffiterki pomogły nam w lepszej ekspozycji własnych piersi, musimy mieć pewność, że osoba promująca się jako fachowiec, jest nim rzeczywiście. Jeszcze przed wizytą składaną w sklepie polecającym wsparcie ze strony braffiterki powinniśmy więc zorientować się (na przykład korzystając ze źródeł dostępnych w Internecie), jak jest on oceniany przez kobiety.

Zostaw komentarz